Invoering groperingsrobot RD3-RD10
1108704_1
Klasse reserveonderdelen:
Z-PosNameDeel-NoKavel
40278822
1
Foto-elektrische schakelaar 10-30V DC
1092382
3
Reflector PL80A 84 x 84 mm
1092412
5
Verbindingskabel, sensoriek of LED
1091452
11081292
Motorreductor KA87CMPZ80M/BY/HR/PK/AK1H/KK;
Z-41445-152
Motorreductor KA87CMPZ80M/BY/HR/PK/AK1H/KK;
Z-41445-162
Rubberen band EP 400/3, Deksel 4:2 mm, 1300 mm breedte, 35550 mm +0/-20mmeindeloos gevulkaniseerd
Z-41445-112
Aandrijftrommel
Z-414484
Staand lagerhuis Ø65, adapterhuls
8
Draadstang M16x500
8
Draagrol Ø89 AL 1400 mm as 20 mm SW15
Z-41445-13266
Onderbandrol GB1300
Z-41445-1416
Geleiderol 63,5x100
8
Geleiderol
Z-4147316
Bouten geleiderol
Z-4147516
Groefkogellager 6204-2RS Ø20
32
Spanelement SE27
4
Rubber ploegschraper 80x8x1500 rood
Z-41445-122
Kunststofsnijder GB1300
Z-41593-072
Glijplaat
Z-417244
40278822
Foto-elektrische schakelaar 10-30V DC
1092382
Reflector PL80A 84 x 84 mm
1092412
Verbindingskabel, sensoriek of LED
1091452
11081292
3
Rubberen band EP 400/3, Deksel 4:2 mm, 1300 mm breedte, 35550 mm +0/-20mmeindeloos gevulkaniseerd
Z-41445-112
4
Aandrijftrommel
Z-414484
5
Staand lagerhuis Ø65, adapterhuls
8
6
Draadstang M16x500
8
7
Draagrol Ø89 AL 1400 mm as 20 mm SW15
Z-41445-13266
8
Onderbandrol GB1300
Z-41445-1416
9
Geleiderol 63,5x100
8
10
Geleiderol
Z-4147316
11
Bouten geleiderol
Z-4147516
12
Groefkogellager 6204-2RS Ø20
32
13
Spanelement SE27
4
14
Rubber ploegschraper 80x8x1500 rood
Z-41445-122
15
Kunststofsnijder GB1300
Z-41593-072
16
Glijplaat
Z-417244
5
Staand lagerhuis Ø65, adapterhuls
8
6
Draadstang M16x500
8
9
Geleiderol 63,5x100
8
12
Groefkogellager 6204-2RS Ø20
32
13
Spanelement SE27
4
1
Motorreductor KA87CMPZ80M/BY/HR/PK/AK1H/KK;
Z-41445-152
2
Motorreductor KA87CMPZ80M/BY/HR/PK/AK1H/KK;
Z-41445-162
Robot R-2000iC/165F R30iB+ Standard
10992048
Robot R-2000iC/165F R30iB+ Standard
10992048
40281367
2
Beheerwagen, Type 1623
110775356
5
Loper PL01-20x500/440-HP
110785921
6
Stator HP
109565928
8
Lose lager
106332021
11
Vaste lager
106240521
14
Borgmiddel voor kogelstekker
10817956
18
Energiekoppel E2 micro B09.30.028.0
110787328
140687207
3
Beheerrail Type R1605
108105728
4406873528
4
Beheerrail Type R1605
103257628
5
Beheerwagen, Type R1694
107904556
13
Tandriem, eindeloos
110798028
3402816056
2
Groefkogelager 6004-2RS
1448756
1
As
401255156
4
Rol 60x 23-42K7
402816156
21406883156
2
Botsingbeschermingsplaat 6 mm dik
10885456
18
Energiekoppel E2 micro B09.30.028.0
11078734
11084207
6
Meervoudige koppeling compleet 8-voudig
11084127
8
Drukregelventiel WH-RO-1/4-10-SO
1087267
110709357
1
Filterregelaar B74G-4GK-QP3-RMN
1565787
2
3/2-weg ventiel T74T-4GA-P1N 1/2"
1565797
3
Koppelingszet Quicklamp
1565807
4
Rechte schroefkoppeling
1092907
5
Hoek I/A, conisch
1091067
6
Haakse inschroefkoppeling
1090307
7
PU slang H-PUR-12/ 8.0 blauw
1090867
8
Rechte schroefkoppeling
1090037
9
Geluiddemper J-SD2-3/8-SB-B
10853914
10
Batterijplaat voor 4 ventielen
1091907
11
Sluitingsschroef met O-Ring
10875321
12
Blindfelansch voor batterijplaat
1091887
211084197
1
Y-verbinder
1093017
2
PU slang H-PUR-10/ 7,0 blauw
1090857
3
Haakse inschroefkoppeling
1090367
4
Geluiddemper J-SD1-1/4-SB
10197028
5
5/2-weg impulsventiel XF 8-G1/4"
1091817
6
Haakse inschroefkoppeling
10902314
7
Sluitingsschroef met O-Ring
10875214
8
PU slang H-PUR- 8/5,5 blauw
1087457
9
Smoorklep met terugslagklep
10536114
10
Rechte schroefkoppeling
10899814
11
Compactcilinder RA/192032
10028687
12
Felxo-koppeling AK-M10x1,25
10568847
13
Pakkingring J-D12-1/4-AL
1091327
1410919257
1
Magneetschakelaar M/50/EAP/CP
10919187
2
Verbindingskabel, sensoriek of LED
10919167
710575677
4
Rechte schroefkoppeling
10900114
5
Rechte schroefkoppeling
1090027
10
Manometer, Glyzerin type: MGH40
1569007
40281367
Beheerwagen, Type 1623
110775356
Loper PL01-20x500/440-HP
110785921
Stator HP
109565928
Lose lager
106332021
Vaste lager
106240521
Borgmiddel voor kogelstekker
10817956
Energiekoppel E2 micro B09.30.028.0
110787328
40687207
Beheerrail Type R1605
108105728
406873528
Beheerrail Type R1605
103257628
Beheerwagen, Type R1694
107904556
Tandriem, eindeloos
110798028
402816056
Groefkogelager 6004-2RS
1448756
As
401255156
Rol 60x 23-42K7
402816156
406883156
Botsingbeschermingsplaat 6 mm dik
10885456
11084207
Meervoudige koppeling compleet 8-voudig
11084127
Drukregelventiel WH-RO-1/4-10-SO
1087267
10709357
Filterregelaar B74G-4GK-QP3-RMN
1565787
3/2-weg ventiel T74T-4GA-P1N 1/2"
1565797
Koppelingszet Quicklamp
1565807
Rechte schroefkoppeling
1092907
Hoek I/A, conisch
1091067
Haakse inschroefkoppeling
1090307
PU slang H-PUR-12/ 8.0 blauw
1090867
Rechte schroefkoppeling
1090037
Geluiddemper J-SD2-3/8-SB-B
10853914
Batterijplaat voor 4 ventielen
1091907
Sluitingsschroef met O-Ring
10875321
Blindfelansch voor batterijplaat
1091887
11084197
Y-verbinder
1093017
PU slang H-PUR-10/ 7,0 blauw
1090857
Haakse inschroefkoppeling
1090367
Geluiddemper J-SD1-1/4-SB
10197028
5/2-weg impulsventiel XF 8-G1/4"
1091817
Haakse inschroefkoppeling
10902314
Sluitingsschroef met O-Ring
10875214
PU slang H-PUR- 8/5,5 blauw
1087457
Smoorklep met terugslagklep
10536114
Rechte schroefkoppeling
10899814
Compactcilinder RA/192032
10028687
Felxo-koppeling AK-M10x1,25
10568847
Pakkingring J-D12-1/4-AL
1091327
10919257
Magneetschakelaar M/50/EAP/CP
10919187
Verbindingskabel, sensoriek of LED
10919167
10575677
Rechte schroefkoppeling
10900114
Rechte schroefkoppeling
1090027
Manometer, Glyzerin type: MGH40
1569007
INDICE 6 Login
© 2001-2022 – Internetagentur – Wrocklage Werbewerkstatt